Pozycja nr 73 z aukcji 14 grudnia 2003
33.5 x 45 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
30 000 zł
Pozycja nr 51 z aukcji 14 grudnia 2003
kredka, akwarela, sepia, ołówek, papier
68.5 x 47 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
24 000 zł
61.3 x 45.7 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
akwarela, papier
50.8 x 77 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
45 000 zł
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
25 000 zł
Pozycja nr 41 z aukcji 15 czerwca 2003
pastel, akwarela, papier
46.5 x 65.5 cm
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
64 000 zł
Pozycja nr 40 z aukcji 15 grudnia 2002
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 28 z aukcji 16 czerwca 2002
Cena wywoławcza:
85 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
48.5 x 41.3 cm
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
4 800 zł
olej, płótno
41 x 50.4 cm
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Cena uzyskana:
74 000 zł
Pozycja nr 38 z aukcji 18 marca 2001
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
25 000 zł