Pozycja nr 43 z aukcji 22 grudnia 1991
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
24 x 29.5 cm
Cena wywoławcza:
5 200 zł
Cena uzyskana:
8 500 zł
67 x 95 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
4 200 zł
Pozycja nr 65 z aukcji 16 grudnia 1990
kredka, pastel, gwasz, papier
42.5 x 34 cm
Cena wywoławcza:
2 200 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Pozycja nr 72 z aukcji 16 grudnia 1990
akwarela, pastel, kredka, papier
69 x 48 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 64 z aukcji 16 grudnia 1990
Cena wywoławcza:
5 500 zł
Cena uzyskana:
7 400 zł