olej, deska
45 x 51.5 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
olej, płótno
29.8 x 35.7 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
55 500 zł
olej, płótno
43.5 x 56 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
8 900 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 800 zł
akwarela, papier
33 x 45 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
75.5 x 90 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
pastel, płótno
90.5 x 88.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
69 x 45.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Pozycja nr 9 z aukcji 24 maja 1992
53.5 x 73 cm
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
3 200 zł
Pozycja nr 18 z aukcji 1 marca 1992
akwarela, papier
51 x 60 cm
Cena wywoławcza:
1 700 zł
Cena uzyskana:
1 700 zł
Pozycja nr 43 z aukcji 22 grudnia 1991
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana: