Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
29 000 zł
93 x 70 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
40 500 zł
akwarela, papier
56.7 x 76 cm
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
26 300 zł
akwarela, papier
28.7 x 35 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
6 300 zł
60 x 40 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
32 000 zł
33 x 48 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
35 000 zł
olej, płótno
48 x 68 cm
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
40 000 zł
akwarela, papier
47.5 x 62.5 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
23 000 zł
olej, płótno
50.5 x 62.5 cm
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Cena uzyskana:
123 500 zł
olej, płótno
67.5 x 48 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
9 100 zł
63.5 x 71.5 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
15 500 zł
50 x 70 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł