Pozycja nr 63 z aukcji 10 marca 2015
litografia barwna, papier
59.3 x 43 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł
Pozycja nr 57 z aukcji 17 lutego 2015
fotolitografia; repr. fotochemiczna
47.2 x 29.2 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
500 zł
akwarela, ołówek, papier
54.8 x 74.4 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 50 z aukcji 14 grudnia 2014
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
akwarela, ołowek, kredka
31.1 x 20 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
35 000 zł
109.5 x 28.7 cm
Cena wywoławcza:
29 000 zł
Cena uzyskana:
38 000 zł
kredka, tusz, gwasz, technika drapania, papier
57.8 x 50 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Pozycja nr 69 z aukcji 15 czerwca 2014
32 x 23.8 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
8 500 zł
Pozycja nr 11 z aukcji 23 marca 2014
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 23 marca 2014
kredka barwna, papier
31 x 40 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
28 000 zł
Pozycja nr 54 z aukcji 23 marca 2014
33.5 x 45 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
46 000 zł
Pozycja nr 75 z aukcji 8 grudnia 2013
akwarela, gwasz, ołówek, karton
48.5 x 67.8 cm
Cena wywoławcza:
38 000 zł
Cena uzyskana:
43 000 zł