Pozycja nr 59 z aukcji 16 lutego 2016
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
900 zł
litografia barwna, papier kremowy
35.7 x 24.8 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł
Pozycja nr 28 z aukcji 6 grudnia 2015
akwarela, gwasz, pastel, papier
68 x 47.4 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
57 000 zł
pastel, olej, płótno flokowane nakl. na sklejkę
90.5 x 37.5 cm
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
110 000 zł
kredka, akwarela, papier
33.5 x 54.8 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 57 z aukcji 4 sierpnia 2015
fotolitografia; repr. fotochemiczna
47.2 x 29.2 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
500 zł
Pozycja nr 6 z aukcji 1 lipca 2015
autolitografia, papier
28.3 x 19.3 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Pozycja nr 17 z aukcji 14 czerwca 2015
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
3 800 zł
Pozycja nr 18 z aukcji 14 czerwca 2015
akwarela, ołówek, papier
23.8 x 31.3 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
36 000 zł
Pozycja nr 16 z aukcji 22 marca 2015
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
172 000 zł
Pozycja nr 63 z aukcji 10 marca 2015
litografia barwna, papier
59.3 x 43 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł
Pozycja nr 57 z aukcji 17 lutego 2015
47.2 x 29.2 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
500 zł