Pozycja nr 10 z aukcji 17 marca 2019
tusz, akwarela, kredka, technika drapana, karton
43.3 x 32.4 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
35 000 zł
Pozycja nr 58 z aukcji 9 grudnia 2018
Cena wywoławcza:
130 000 zł
Cena uzyskana:
180 000 zł
Pozycja nr 21 z aukcji 17 czerwca 2018
Cena wywoławcza:
39 000 zł
Cena uzyskana:
77 000 zł
Pozycja nr 25 z aukcji 25 marca 2018
autolitografia, papier
22 x 35.3 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
Pozycja nr 41 z aukcji 25 marca 2018
olej, płótno naklejone na tekturę
23.2 x 34.5 cm
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Cena uzyskana:
90 000 zł
Pozycja nr 1 z aukcji 25 marca 2018
litografia, tusz, prósz,
37.8 x 28.8 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
Pozycja nr 26 z aukcji 10 grudnia 2017
akwarela, ołówek, papier
50.5 x 41 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 100 zł
autolitografia, papier
51.5 x 37.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
Pozycja nr 69 z aukcji 13 czerwca 2017
kredki, papier
24 x 30.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
akwarela, ołówek, papier
63 x 49.5 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
60 000 zł
Pozycja nr 35 z aukcji 26 marca 2017
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
35 000 zł