Pozycja nr 30 z aukcji 9 kwietnia 2006
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Pozycja nr 64 z aukcji 9 kwietnia 2006
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 29 z aukcji 9 kwietnia 2006
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Pozycja nr 28 z aukcji 9 kwietnia 2006
tempera, akryl, olej, płótno
92 x 60 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 500 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 9 kwietnia 2006
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Pozycja nr 93 z aukcji 9 kwietnia 2006
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 63 z aukcji 9 kwietnia 2006
Cena wywoławcza:
2 200 zł
Cena uzyskana:
2 200 zł
Pozycja nr 26 z aukcji 9 kwietnia 2006
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 25 z aukcji 9 kwietnia 2006
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Pozycja nr 62 z aukcji 9 kwietnia 2006
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
51 000 zł
Pozycja nr 61 z aukcji 9 kwietnia 2006
Cena wywoławcza:
2 900 zł
Cena uzyskana:
4 200 zł
Pozycja nr 24 z aukcji 9 kwietnia 2006
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
40 000 zł