Pozycja nr 35 z aukcji 14 lutego 2006
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
400 zł
Pozycja nr 36 z aukcji 14 lutego 2006
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
300 zł
Pozycja nr 37 z aukcji 14 lutego 2006
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
200 zł
Pozycja nr 38 z aukcji 14 lutego 2006
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
200 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 14 lutego 2006
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
500 zł
Pozycja nr 28 z aukcji 14 lutego 2006
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
100 zł
Pozycja nr 42 z aukcji 14 lutego 2006
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 41 z aukcji 14 lutego 2006
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
200 zł
Pozycja nr 1 z aukcji 14 lutego 2006
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Pozycja nr 2 z aukcji 14 lutego 2006
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
5 600 zł
Pozycja nr 3 z aukcji 14 lutego 2006
akwaforta, akwarela, pastel, gwasz, papier kremow
23.5 x 28 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
400 zł
Pozycja nr 4 z aukcji 14 lutego 2006
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana: