olej, płótno
39 x 40.5 cm
Cena wywoławcza:
2 800 zł
Cena uzyskana:
2 800 zł
akwarela, tektura
17.8 x 25 cm
Cena wywoławcza:
400 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
34.5 x 54 cm
Cena wywoławcza:
1 400 zł
Cena uzyskana:
1 850 zł
akwarela, papier
19.5 x 27.5 cm
Cena wywoławcza:
200 zł
Cena uzyskana:
310 zł
Pozycja nr 29 z aukcji 29 września 1991
tempera, tektura
49.5 x 40.2 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 13 z aukcji 29 września 1991
akwarela, karton
77.5 x 32 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
olej, płótno
21.7 x 30.3 cm
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
13 300 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 29 września 1991
akwarela, karton
30.5 x 58 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
akwarela, karton
60.5 x 45.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł
olej, płótno
91.5 x 64 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
20 800 zł
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
tusz lawowany, gwasz, karton
35 x 28 cm
Cena wywoławcza:
5 500 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł