Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
olej, deska
35 x 45 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 900 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
olej, płótno
50.5 x 80.5 cm
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
13 300 zł
olej, płótno
31 x 58 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
olej, płótno
67.5 x 98.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
18 700 zł
98 x 68 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
3 200 zł
olej, płótno
85.5 x 138 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 100 zł
olej, tektura
47 x 32.5 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
8 200 zł
olej, deska
17.3 x 21.2 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
10 200 zł