olej, tektura
35.5 x 49.5 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
7 400 zł
olej, płótno
53 x 31.7 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
11 100 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
77 500 zł
olej, deska
32 x 25.6 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
4 100 zł
olej, płótno
70 x 79 cm
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
90 500 zł
38 x 28 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
69 x 49 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
olej, płótno
85.3 x 62 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
12 200 zł
20.5 x 16.8 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
10 100 zł
olej, deska
55.5 x 41 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
32 000 zł
Pozycja nr z aukcji 10 marca 1996
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
27 000 zł
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł