olej, tektura
33.5 x 46.5 cm
Cena wywoławcza:
1 050 zł
Cena uzyskana:
1 700 zł
akwarela, tusz, papier
28.8 x 19.5 cm
Cena wywoławcza:
120 zł
Cena uzyskana:
190 zł
olej, dykta
23 x 33 cm
Cena wywoławcza:
350 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
70 x 101 cm
Cena wywoławcza:
1 900 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr z aukcji 23 września 1990
olej, dykta
43 x 28.5 cm
Cena wywoławcza:
250 zł
Cena uzyskana:
410 zł
Pozycja nr 11 z aukcji 23 września 1990
olej, płótno
42 x 53 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana: