pastel, akwarela, tektura
30 x 47.2 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 500 zł
Pozycja nr z aukcji 6 grudnia 1998
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
olej, tektura
101.5 x 70 cm
Cena wywoławcza:
110 000 zł
Cena uzyskana:
110 000 zł
32 x cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
olej, płótno
59 x 69.2 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Cena wywoławcza:
260 000 zł
Cena uzyskana:
akwarela, papier
35 x 52.3 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
58 000 zł
olej, tektura
19.2 x 25.2 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
19 700 zł
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
81 x cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
17 500 zł