58 x 43 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
3 600 zł
Cena wywoławcza:
950 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł
olej, płótno
116 x 89 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
olej, płótno
71 x 125 cm
Cena wywoławcza:
6 800 zł
Cena uzyskana:
6 800 zł
Pozycja nr 45 z aukcji 4 listopada 1990
olej, płótno
72.5 x 58 cm
Cena wywoławcza:
3 800 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Pozycja nr z aukcji 4 listopada 1990
olej, płótno
27 x 53 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
2 200 zł
olej, tektura
30 x 25 cm
Cena wywoławcza:
595 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno naciągnięte na tekturę
66.5 x 105 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 43 z aukcji 4 listopada 1990
olej, płótno
44 x 34.5 cm
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
olej, płótno
42 x 32 cm
Cena wywoławcza:
2 100 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
70 x 101 cm
Cena wywoławcza:
1 900 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 14 z aukcji 4 listopada 1990
olej, tektura
40 x 100 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł