Pozycja nr 13 z aukcji 27 listopada 2003
litografia, papier
51.2 x 50 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 14 z aukcji 27 listopada 2003
litografia, papier
58.7 x 35 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
54.8 x 45.4 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 16 z aukcji 27 listopada 2003
47.2 x 42.5 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 17 z aukcji 27 listopada 2003
litografia, papier
84 x 66 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 18 z aukcji 27 listopada 2003
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 19 z aukcji 27 listopada 2003
62 x 42 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 20 z aukcji 27 listopada 2003
62.9 x 51.3 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 0 z aukcji 27 listopada 2003
Cena wywoławcza:
22 368 zł
Cena uzyskana:
22 368 zł
Pozycja nr 57 z aukcji 27 listopada 2003
akwaforta, akwatinta sepiowa, papier
36.6 x 31 cm
Cena wywoławcza:
699 zł
Cena uzyskana:
932 zł
Pozycja nr 88 z aukcji 27 listopada 2003
litografia barwna, papier
42.8 x 57.8 cm
Cena wywoławcza:
1 864 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 86 z aukcji 27 listopada 2003
drzeworyt, papier
25 x 18 cm
Cena wywoławcza:
466 zł
Cena uzyskana:
466 zł