Pozycja nr 28 z aukcji 27 listopada 2003
litografia, papier
84 x 66 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
60 x 45.5 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 30 z aukcji 27 listopada 2003
litografia, papier
45 x 65 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 31 z aukcji 27 listopada 2003
druk artystyczny sygnowany przez autora
9 x 14 cm
Cena wywoławcza:
233 zł
Cena uzyskana:
4 427 zł
Pozycja nr 32 z aukcji 27 listopada 2003
31.3 x 25.5 cm
Cena wywoławcza:
2 330 zł
Cena uzyskana:
4 194 zł
Pozycja nr 33 z aukcji 27 listopada 2003
10.5 x 14.7 cm
Cena wywoławcza:
233 zł
Cena uzyskana:
3 495 zł
Cena wywoławcza:
1 398 zł
Cena uzyskana:
3 961 zł
Pozycja nr 35 z aukcji 27 listopada 2003
Cena wywoławcza:
1 398 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 36 z aukcji 27 listopada 2003
litografia barwna, papier
69.5 x 58.5 cm
Cena wywoławcza:
1 398 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 37 z aukcji 27 listopada 2003
Cena wywoławcza:
1 398 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 38 z aukcji 27 listopada 2003
Cena wywoławcza:
1 398 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 39 z aukcji 27 listopada 2003
Cena wywoławcza:
1 398 zł
Cena uzyskana: