Pozycja nr 8 z aukcji 15 grudnia 2002
litografia, papier
38.5 x 25.8 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
36 x cm
Cena wywoławcza:
22 000 zł
Cena uzyskana:
32 x cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
Pozycja nr 91 z aukcji 15 grudnia 2002
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 86 z aukcji 15 grudnia 2002
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 82 z aukcji 15 grudnia 2002
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 76 z aukcji 15 grudnia 2002
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
30 000 zł
Pozycja nr 7 z aukcji 15 grudnia 2002
litografia, papier
56.5 x 44.5 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
Pozycja nr 75 z aukcji 15 grudnia 2002
olej, płyta pilśniowa
61 x 80 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
Pozycja nr 77 z aukcji 15 grudnia 2002
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 65 z aukcji 15 grudnia 2002
81 x cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
10 500 zł