Pozycja nr 28 z aukcji 24 marca 1991
olej, płótno
76.5 x 61 cm
Cena wywoławcza:
1 290 zł
Cena uzyskana:
1 290 zł
Pozycja nr 36 z aukcji 24 marca 1991
akwarela, papier
19 x 26 cm
Cena wywoławcza:
250 zł
Cena uzyskana:
290 zł
Pozycja nr 26 z aukcji 24 marca 1991
olej, deska
25 x 33 cm
Cena wywoławcza:
850 zł
Cena uzyskana:
900 zł
Pozycja nr 29 z aukcji 24 marca 1991
olej, płótno
43.5 x 28.6 cm
Cena wywoławcza:
1 300 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 92 z aukcji 16 grudnia 1990
ołówek, kredka, papier
24 x 38.5 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 38 z aukcji 16 grudnia 1990
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
2 400 zł
olej, dykta
28 x 36 cm
Cena wywoławcza:
750 zł
Cena uzyskana:
750 zł
Pozycja nr 73 z aukcji 16 grudnia 1990
akwarela, papier
27 x 38 cm
Cena wywoławcza:
2 600 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
Pozycja nr z aukcji 16 grudnia 1990
olej, płótno
83 x 95 cm
Cena wywoławcza:
2 800 zł
Cena uzyskana:
4 900 zł
Cena wywoławcza:
2 300 zł
Cena uzyskana:
5 300 zł
Cena wywoławcza:
590 zł
Cena uzyskana:
590 zł
olej, płótno
71.5 x 100 cm
Cena wywoławcza:
3 200 zł
Cena uzyskana:
4 900 zł