Pozycja nr 73 z aukcji 16 grudnia 1990
akwarela, papier
27 x 38 cm
Cena wywoławcza:
2 600 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
akwarela, gwasz, kość słoniowa
9.5 x 7.5 cm
Cena wywoławcza:
650 zł
Cena uzyskana:
650 zł
Pozycja nr 65 z aukcji 16 grudnia 1990
ołówek, kredka, papier
33 x 26.5 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
2 300 zł
Cena uzyskana:
5 300 zł
olej, płótno
43.5 x 61.5 cm
Cena wywoławcza:
2 400 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 50 z aukcji 16 grudnia 1990
33 x 33 cm
Cena wywoławcza:
80 zł
Cena uzyskana:
90 zł
Pozycja nr z aukcji 16 grudnia 1990
olej, płótno
83 x 95 cm
Cena wywoławcza:
2 800 zł
Cena uzyskana:
4 900 zł
kredka, pastel, gwasz, papier
42.5 x 34 cm
Cena wywoławcza:
2 200 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Pozycja nr 92 z aukcji 16 grudnia 1990
ołówek, kredka, papier
24 x 38.5 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 82 z aukcji 16 grudnia 1990
olej, płótno
69 x 98.5 cm
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 72 z aukcji 16 grudnia 1990
akwarela, pastel, kredka, papier
69 x 48 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 38 z aukcji 16 grudnia 1990
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
2 400 zł