Pozycja nr 42 z aukcji 14 lutego 2006
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 43 z aukcji 14 lutego 2006
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
700 zł
Pozycja nr 44 z aukcji 14 lutego 2006
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
400 zł
Pozycja nr 29 z aukcji 14 lutego 2006
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
200 zł
Pozycja nr 30 z aukcji 14 lutego 2006
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
400 zł
Pozycja nr 31 z aukcji 14 lutego 2006
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
300 zł
Pozycja nr 32 z aukcji 14 lutego 2006
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 100 zł
Pozycja nr 11 z aukcji 14 lutego 2006
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
500 zł
Pozycja nr 33 z aukcji 14 lutego 2006
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
600 zł
Pozycja nr 34 z aukcji 14 lutego 2006
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
200 zł
Pozycja nr 35 z aukcji 14 lutego 2006
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
400 zł
Pozycja nr 36 z aukcji 14 lutego 2006
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
300 zł
Pozycja nr 10 z aukcji 14 lutego 2006
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
800 zł
Pozycja nr 9 z aukcji 14 lutego 2006
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
300 zł
Pozycja nr 8 z aukcji 14 lutego 2006
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
100 zł
Pozycja nr 7 z aukcji 14 lutego 2006
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
700 zł
Pozycja nr 6 z aukcji 14 lutego 2006
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
700 zł
Pozycja nr 5 z aukcji 14 lutego 2006
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 100 zł
Pozycja nr 4 z aukcji 14 lutego 2006
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 3 z aukcji 14 lutego 2006
akwaforta, akwarela, pastel, gwasz, papier kremow
23.5 x 28 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
400 zł