olej, płótno
77 x 57 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 700 zł
Pozycja nr z aukcji 17 czerwca 1993
akwarela, papier
74.5 x 56.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
8 100 zł
Pozycja nr 0 z aukcji 17 czerwca 1993
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
1 900 zł
olej, tektura
47 x 68 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
akwarela, papier
53 x 71 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
30 500 zł
olej, płótno
56 x 127 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
olej, tektura
46 x 38 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 200 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 900 zł
olej, tektura
50.5 x 70 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 700 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
olej, tektura
46.5 x 37.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
4 300 zł
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł