Pozycja nr z aukcji 7 czerwca 1998
olej, płótno
50 x 51.2 cm
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
olej, tempera, płótno
89 x 116 cm
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
500 000 zł
Pozycja nr 18 z aukcji 7 czerwca 1998
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
olej, płótno
41.5 x 91.5 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
45 000 zł
Cena wywoławcza:
260 000 zł
Cena uzyskana:
268 000 zł
Pozycja nr 24 z aukcji 7 czerwca 1998
olej, płótno
65 x 54.5 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
3 500 zł
Pozycja nr 59 z aukcji 7 czerwca 1998
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 7 czerwca 1998
olej, płótno
83 x 72 cm
Cena wywoławcza:
29 000 zł
Cena uzyskana:
75 x 55.1 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
olej, karton
40 x 32.5 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
68 x 99.5 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
olej, płótno
29 x 64 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
8 600 zł
Pozycja nr 44 z aukcji 7 czerwca 1998
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
olej, płótno
28 x 23 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 45 z aukcji 7 czerwca 1998
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
olej, płótno
80.5 x 65.5 cm
Cena wywoławcza:
230 000 zł
Cena uzyskana:
290 000 zł
Pozycja nr 25 z aukcji 7 czerwca 1998
olej, sklejka
35 x 50 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
13 100 zł
Pozycja nr 50 z aukcji 7 czerwca 1998
olej, płótno
71 x 58.5 cm
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
Pozycja nr 34 z aukcji 7 czerwca 1998
akwarela, gwasz, tektura
48.8 x 64.5 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 47 z aukcji 7 czerwca 1998
42 x 61 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
42 500 zł