Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
43 x 32 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
37 x 37 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
31 500 zł
Pozycja nr z aukcji 17 czerwca 1993
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 700 zł
olej, płótno
46.5 x 33 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
8 100 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
64 x 49.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 300 zł
olej, płótno
64 x 87 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
olej, płótno
45.5 x 37 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
600 zł
olej, płótno
33.5 x 49.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 700 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
21 000 zł
olej, płótno
69 x 58 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
2 200 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
olej, deska
13.8 x 22.8 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
16 100 zł
Pozycja nr z aukcji 4 kwietnia 1993
olej, tektura
71 x 50 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł
olej, deska
59.5 x 79.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
4 300 zł
72 x 56.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
olej, deska
20.5 x 33.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
olej, płótno
84 x 122.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł