100 x 69.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 51 z aukcji 27 stycznia 2022
olej, płótno
180 x 200 cm
Pozycja nr 36 z aukcji 27 stycznia 2022
olej, płyta pilśniowa
80 x 122 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
62 000 zł
Pozycja nr 37 z aukcji 27 stycznia 2022
tusz, olej, pasty pozłotnicze, papier
63.5 x 48 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
40 000 zł
giclée, papier
63.3 x 50 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
Pozycja nr 38 z aukcji 27 stycznia 2022
akryl, płótno
100 x 80 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 22 z aukcji 27 stycznia 2022
olej, płótno
100 x 150 cm
Pozycja nr 38 z aukcji 1 marca 2022
brąz, kamień
29 x cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 37 z aukcji 1 marca 2022
linoryt, papier kremowy
43.3 x 49 cm
Pozycja nr 36 z aukcji 1 marca 2022
flamastry, papier
18 x 13 cm
Pozycja nr 35 z aukcji 1 marca 2022
akwaforta, akwatinta, przedruk, papier
64.8 x 45.2 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 34 z aukcji 1 marca 2022
49.8 x 59.7 cm