Pozycja nr 34 z aukcji 1 marca 2022
49.8 x 59.7 cm
Pozycja nr 35 z aukcji 1 marca 2022
akwaforta, akwatinta, przedruk, papier
64.8 x 45.2 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 36 z aukcji 1 marca 2022
flamastry, papier
18 x 13 cm
Pozycja nr 37 z aukcji 1 marca 2022
linoryt, papier kremowy
43.3 x 49 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 38 z aukcji 1 marca 2022
brąz, kamień
29 x cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 39 z aukcji 1 marca 2022
akwaforta, papier
51 x 40.7 cm
Pozycja nr 40 z aukcji 1 marca 2022
akwaforta, akwatinta barwna, papier
77.5 x 63.3 cm
Pozycja nr 24 z aukcji 1 marca 2022
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 100 zł
Pozycja nr 25 z aukcji 1 marca 2022
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Pozycja nr 3 z aukcji 1 marca 2022
akwaforta, sucha igła, papier
49.5 x 63.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 4 z aukcji 1 marca 2022
akryl, płótno
33.5 x 33.5 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 5 z aukcji 1 marca 2022
46.4 x 50.5 cm