tusz, pióro japońskie, papier
29.5 x 19.5 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 18 z aukcji 1 marca 2022
olej, płótno
61 x 44 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
28 x 31.5 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 20 z aukcji 1 marca 2022
litografia, papier zżółkły
68.8 x 50 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 47 z aukcji 1 marca 2022
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 5 z aukcji 1 marca 2022
akwaforta, akwatinta barwna, papier
46.4 x 50.5 cm
Pozycja nr 48 z aukcji 1 marca 2022
gwasz, papier
37 x 47.7 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 7 z aukcji 1 marca 2022
akwaforta, akwatinta w kolorze sepii, papier
64 x 43.3 cm
Pozycja nr 51 z aukcji 1 marca 2022
linoryt barwny, papier
51.6 x 58.7 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 52 z aukcji 1 marca 2022
litografia, papier kremowy
40.5 x 44.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
33 x 41 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 41 z aukcji 1 marca 2022
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana: