Pozycja nr 13 z aukcji 24 maja 2022
giclée, papier
67.5 x 61 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Pozycja nr 33 z aukcji 14 czerwca 2022
akryl, płyta pilśniowa
21 x 25.2 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
800 zł
Pozycja nr 1 z aukcji 14 czerwca 2022
tusz pióro, papier
21.2 x 13.5 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł
fotomontaż, papier
20.5 x 15.5 cm
Cena wywoławcza:
4 800 zł
Cena uzyskana:
olej, płyta pilśniowa
21 x 30 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
olej, płótno
65 x 45 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Pozycja nr 48 z aukcji 14 czerwca 2022
34 x 24 cm
Cena wywoławcza:
1 600 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł
Pozycja nr 7 z aukcji 14 czerwca 2022
flamaster, akwarela, papier
13.6 x 11 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 49 z aukcji 14 czerwca 2022
tusz pióro, papier kremowy
27 x 19 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
7 200 zł
Pozycja nr 9 z aukcji 14 czerwca 2022
litografia barwna, papier
62 x 46 cm
Pozycja nr 10 z aukcji 14 czerwca 2022
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana: