giclée, papier
61 x 81 cm
Cena wywoławcza:
1 250 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 37 z aukcji 14 czerwca 2022
61 x 61 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Pozycja nr 39 z aukcji 14 czerwca 2022
papier kremowy żeberkowy z filigranem
47.2 x 35.2 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Pozycja nr 40 z aukcji 14 czerwca 2022
drzeworyt jednobarwny brązowy, papier żeberkowy
47.2 x 35.4 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Pozycja nr 41 z aukcji 14 czerwca 2022
linoryt brązowy, karton beżowy
49.4 x 23.9 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
1 400 zł
Pozycja nr 43 z aukcji 14 czerwca 2022
akwaforta, akwatinta barwna, papier
27.8 x 17.2 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
800 zł
pastel, gwasz, ołówek, karton
29.7 x 21 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Pozycja nr 28 z aukcji 14 czerwca 2022
akryl, płótno
60.5 x 60 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 30 z aukcji 14 czerwca 2022
tusz pióro, akwarela, gwasz, papier
24 x 35.7 cm
Pozycja nr 31 z aukcji 14 czerwca 2022
tusz pióro, akwarela, papier
24.1 x 36.1 cm
Pozycja nr 32 z aukcji 14 czerwca 2022
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 35 z aukcji 14 czerwca 2022
akryl, olej, szlagmetal, płótno
40 x 50 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana: