Pozycja nr 19 z aukcji 24 maja 2022
giclée, papier
37.5 x 39.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 100 zł
Pozycja nr 21 z aukcji 24 maja 2022
giclée, papier
42.5 x 37 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Pozycja nr 36 z aukcji 14 czerwca 2022
65.7 x 46 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 100 zł
Pozycja nr 6 z aukcji 14 czerwca 2022
litografia barwna, papier
31.8 x 24.2 cm
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
900 zł
Pozycja nr 28 z aukcji 14 czerwca 2022
akryl, płótno
60.5 x 60 cm
Pozycja nr 52 z aukcji 14 czerwca 2022
serigrafia barwna, papier
95 x 64 cm
akwaforta, akwatinta, papier
7.4 x 6.3 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
500 zł
Pozycja nr 13 z aukcji 14 czerwca 2022
akryl, płótno
18 x 13 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
11 300 zł
Pozycja nr 30 z aukcji 14 czerwca 2022
tusz pióro, akwarela, gwasz, papier
24 x 35.7 cm
Pozycja nr 31 z aukcji 14 czerwca 2022
tusz pióro, akwarela, papier
24.1 x 36.1 cm