Pozycja nr 35 z aukcji 14 czerwca 2022
akryl, olej, szlagmetal, płótno
40 x 50 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 10 z aukcji 14 czerwca 2022
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 11 z aukcji 14 czerwca 2022
litografia, papier
24.8 x 16.9 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 31 z aukcji 14 czerwca 2022
tusz pióro, akwarela, papier
24.1 x 36.1 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Pozycja nr 54 z aukcji 14 czerwca 2022
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
8 600 zł
Pozycja nr 30 z aukcji 14 czerwca 2022
tusz pióro, akwarela, gwasz, papier
24 x 35.7 cm
Pozycja nr 28 z aukcji 14 czerwca 2022
akryl, płótno
60.5 x 60 cm
Pozycja nr 55 z aukcji 14 czerwca 2022
kredki, ołówek, karton
20.9 x 29.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
11 300 zł
Pozycja nr 56 z aukcji 14 czerwca 2022
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
7 800 zł