Pozycja nr 7 z aukcji 14 czerwca 2022
flamaster, akwarela, papier
13.6 x 11 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 49 z aukcji 14 czerwca 2022
tusz pióro, papier kremowy
27 x 19 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
7 200 zł
Pozycja nr 9 z aukcji 14 czerwca 2022
litografia barwna, papier
62 x 46 cm
Pozycja nr 10 z aukcji 14 czerwca 2022
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 11 z aukcji 14 czerwca 2022
litografia, papier
24.8 x 16.9 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Pozycja nr 54 z aukcji 14 czerwca 2022
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
8 600 zł
Pozycja nr 55 z aukcji 14 czerwca 2022
kredki, ołówek, karton
20.9 x 29.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
11 300 zł
Pozycja nr 56 z aukcji 14 czerwca 2022
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
7 800 zł
tusze barwne, pióro, akwarela, papier
18.5 x 14.3 cm
Pozycja nr 17 z aukcji 14 czerwca 2022
linoryt, papier kremowy
25 x 18.2 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 27 z aukcji 14 czerwca 2022
litografia barwna, papier
49.7 x 32.2 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
500 zł