Pozycja nr 11 z aukcji 14 czerwca 2022
litografia, papier
24.8 x 16.9 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Pozycja nr 54 z aukcji 14 czerwca 2022
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
8 600 zł
Pozycja nr 28 z aukcji 14 czerwca 2022
akryl, płótno
60.5 x 60 cm
Pozycja nr 55 z aukcji 14 czerwca 2022
kredki, ołówek, karton
20.9 x 29.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
11 300 zł
Pozycja nr 56 z aukcji 14 czerwca 2022
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
7 800 zł
tusze barwne, pióro, akwarela, papier
18.5 x 14.3 cm
Pozycja nr 17 z aukcji 14 czerwca 2022
linoryt, papier kremowy
25 x 18.2 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 22 z aukcji 14 czerwca 2022
olej, płótno
24 x 30 cm
Pozycja nr 107 z aukcji 26 czerwca 2022
tusz pióro, akwarela, papier czerpany
28.3 x 36.4 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Pozycja nr 141 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płótno
90 x 90 cm
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana: