Pozycja nr 153 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płótno
31.5 x 71.5 cm
Pozycja nr 155 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płótno
81 x 60 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 115 z aukcji 26 czerwca 2022
tusz pióro, akwarela, papier
22.2 x 23.8 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
Pozycja nr 130 z aukcji 26 czerwca 2022
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 175 z aukcji 26 czerwca 2022
litografia, papier
88 x 63 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 131 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płótno
68 x 98 cm
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 119 z aukcji 26 czerwca 2022
długopis, karton
49 x 34.3 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 176 z aukcji 26 czerwca 2022
tusz pióro, pędzel, aerograf, letraset, karton
49.6 x 64.8 cm
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
Pozycja nr 121 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płyta pilśniowa
92 x 73 cm
Cena wywoławcza:
500 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 106 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płyta
89.5 x 46 cm
Cena wywoławcza:
102 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 123 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płyta pilśniowa
132.5 x 97.5 cm
Cena wywoławcza:
300 000 zł
Cena uzyskana: