Pozycja nr 105 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płyta pilśniowa, collage
38 x 34.5 cm
Pozycja nr 101 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płótno
33 x 24 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 106 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płyta
89.5 x 46 cm
Cena wywoławcza:
102 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 112 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płótno
61.5 x 50 cm
Cena wywoławcza:
140 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 116 z aukcji 26 czerwca 2022
tusz pióro, pastel, papier
65.5 x 100.5 cm
Pozycja nr 102 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płyta pilśniowa
78 x 63.5 cm
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
86 000 zł
Pozycja nr 128 z aukcji 26 czerwca 2022
technika własna, olej, płyta naklejona na sklejkę
51 x 68.5 cm
Pozycja nr 129 z aukcji 26 czerwca 2022
akryl, płótno
51 x 43 cm
Pozycja nr 130 z aukcji 26 czerwca 2022
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 131 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płótno
68 x 98 cm
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 135 z aukcji 26 czerwca 2022
collage, płyta drewniana
70 x 50 cm