Pozycja nr 27 z aukcji 6 września 2022
akwarela, ołówek, papier
36.1 x 46.6 cm
Pozycja nr 39 z aukcji 6 września 2022
15.8 x 22.6 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
olej, tektura
35 x 25.5 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
akwarela, gwasz, kredka, papier
48.8 x 34 cm
olej, płótno
71.3 x 101.5 cm
akwarela, gwasz, ołówek, papier
24 x 35 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Pozycja nr 32 z aukcji 6 września 2022
akwaforta, papier
10.5 x 6.4 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno dublowane
33.2 x 46 cm
Pozycja nr 50 z aukcji 6 września 2022
węgiel, papier
37.3 x 30 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Pozycja nr 35 z aukcji 6 września 2022
ołówek, akwarela, papier
36.4 x 49.9 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 4 z aukcji 6 września 2022
olej, tektura
22.2 x 37.5 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
4 100 zł