olej, płótno
71.3 x 101.5 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 49 z aukcji 6 września 2022
węgiel, papier
62 x 47.7 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 48 z aukcji 6 września 2022
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 47 z aukcji 6 września 2022
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 44 z aukcji 6 września 2022
olej, płótno
75.5 x 50.5 cm
akwarela, gwasz, kredka, papier
24 x 34 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 41 z aukcji 6 września 2022
akwarela, ołówek, papier
43.5 x 31.6 cm
24 x 34 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana: