akwarela, ołówek, papier
28.3 x 36.8 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 800 zł
akwarela, ołówek, papier
21.7 x 18.3 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Pozycja nr 19 z aukcji 6 września 2022
olej, karton naklejony na tekturę
24.9 x 34.8 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł
Pozycja nr 18 z aukcji 6 września 2022
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 600 zł
olej, płótno
64.2 x 92.5 cm
Pozycja nr 16 z aukcji 6 września 2022
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
olej, płótno
109 x 163.7 cm
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 6 września 2022
olej, płyta pilśniowa
49.8 x 60 cm
olej, płyta
60 x 49.7 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
6 200 zł
Pozycja nr 51 z aukcji 6 września 2022
olej, tektura
40.2 x 32.7 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
3 500 zł
Pozycja nr 49 z aukcji 6 września 2022
węgiel, papier
62 x 47.7 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
3 100 zł