olej, płótno
71.3 x 101.5 cm
Pozycja nr 44 z aukcji 6 września 2022
olej, płótno
75.5 x 50.5 cm
akwarela, gwasz, kredka, papier
24 x 34 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 41 z aukcji 6 września 2022
akwarela, ołówek, papier
43.5 x 31.6 cm
akwarela, papier
49 x 69.2 cm
24 x 34 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 27 z aukcji 6 września 2022
akwarela, ołówek, papier
36.1 x 46.6 cm
Pozycja nr 30 z aukcji 6 września 2022
akwarela, ołówek, kredka, papier
34 x 50 cm