akwarela, papier
49 x 69.2 cm
Pozycja nr 27 z aukcji 6 września 2022
akwarela, ołówek, papier
36.1 x 46.6 cm
Pozycja nr 30 z aukcji 6 września 2022
akwarela, ołówek, kredka, papier
34 x 50 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 31 z aukcji 6 września 2022
olej, sklejka
40 x 50.2 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 43 z aukcji 6 września 2022
olej, sklejka
23.1 x 25.2 cm
akwarela, ołówek, papier
28.3 x 36.8 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 800 zł
akwarela, ołówek, papier
21.7 x 18.3 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł