Pozycja nr 32 z aukcji 9 sierpnia 2022
litografia, papier naklejony na karton
52.7 x 38.4 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
3 500 zł
Pozycja nr 8 z aukcji 9 sierpnia 2022
tusz pióro, pędzel, papier
15.5 x 11 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Pozycja nr 40 z aukcji 9 sierpnia 2022
giclée, papier
13 x 21.2 cm
Pozycja nr 34 z aukcji 9 sierpnia 2022
72.4 x 57 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 700 zł
Pozycja nr 41 z aukcji 9 sierpnia 2022
gwasz, papier
40 x 54 cm
akryl, płótno
44 x 51 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
litografia barwna, papier
27.9 x 42.5 cm
Pozycja nr 35 z aukcji 9 sierpnia 2022
91 x 63 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 100 zł
Pozycja nr 56 z aukcji 9 sierpnia 2022
pastel, karton naklejony na tekturę
50 x 60 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
27 100 zł
Pozycja nr 3 z aukcji 9 sierpnia 2022
tusz pióro, papier naklejony na papier
24 x 29 cm
Pozycja nr 4 z aukcji 9 sierpnia 2022
tusz pióro, papier naklejony na karton
43.5 x 27.7 cm