Pozycja nr 14 z aukcji 9 sierpnia 2022
akwaforta barwna, papier
18.3 x 12.8 cm
Pozycja nr 16 z aukcji 9 sierpnia 2022
druk wypukły suchy, papier
15 x 11.9 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
600 zł
Pozycja nr 18 z aukcji 9 sierpnia 2022
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 21 z aukcji 9 sierpnia 2022
linoryt barwny, papier preparowany ręcznie
51 x 33.5 cm
tusz, pióro japońskie, papier
29.6 x 21 cm
Pozycja nr 24 z aukcji 9 sierpnia 2022
olej, płótno
60 x 73 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 29 z aukcji 9 sierpnia 2022
tusz pióro, pędzel, akwarela, gwasz, kolaż
18 x 24 cm
Pozycja nr 55 z aukcji 9 sierpnia 2022
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
6 700 zł
Pozycja nr 39 z aukcji 9 sierpnia 2022
giclée, papier
25 x 26 cm
Pozycja nr 28 z aukcji 9 sierpnia 2022
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Pozycja nr 30 z aukcji 9 sierpnia 2022
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
500 zł