Pozycja nr 22 z aukcji 9 sierpnia 2022
folioryt, karton
24.3 x 53.7 cm
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana:
800 zł
olej, płótno
51.5 x 69 cm
Cena wywoławcza:
2 800 zł
Cena uzyskana:
3 900 zł
Pozycja nr 54 z aukcji 9 sierpnia 2022
kredki, ołówek, papier
29.6 x 21 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
15 100 zł
Pozycja nr 55 z aukcji 9 sierpnia 2022
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
6 700 zł
Pozycja nr 56 z aukcji 9 sierpnia 2022
pastel, karton naklejony na tekturę
50 x 60 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
27 100 zł
Pozycja nr 3 z aukcji 9 sierpnia 2022
tusz pióro, papier naklejony na papier
24 x 29 cm
Pozycja nr 4 z aukcji 9 sierpnia 2022
tusz pióro, papier naklejony na karton
43.5 x 27.7 cm
29.9 x 21 cm
Cena wywoławcza:
5 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 7 z aukcji 9 sierpnia 2022
Cena wywoławcza:
5 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 33 z aukcji 9 sierpnia 2022
olej, akryl, płatki złota, płótno
40 x 50 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 10 z aukcji 9 sierpnia 2022
akwaforta, sucha igła kolorowana akwarelą, papier
17.9 x 8 cm