Pozycja nr 38 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, deska
30 x 43.3 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
30 000 zł
Pozycja nr 26 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, papier
12.5 x 16 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
Pozycja nr 24 z aukcji 26 czerwca 2022
Cena wywoławcza:
38 000 zł
Cena uzyskana:
56 000 zł
Pozycja nr 23 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, sklejka
37.5 x 45.7 cm
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
46 000 zł
olej, płótno
51.5 x 69 cm
Cena wywoławcza:
2 800 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 24 z aukcji 9 sierpnia 2022
olej, płótno
60 x 73 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 42 z aukcji 9 sierpnia 2022
akwaforta sepiowa, papier
15 x 10 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
tusz, pióro japońskie, papier
29.6 x 21 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 22 z aukcji 9 sierpnia 2022
folioryt, karton
24.3 x 53.7 cm
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 43 z aukcji 9 sierpnia 2022
akwarela, tusz pióro, papier
20.2 x 28.6 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 21 z aukcji 9 sierpnia 2022
linoryt barwny, papier preparowany ręcznie
51 x 33.5 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana: