Pozycja nr 36 z aukcji 26 czerwca 2022
kredka, sangwina, papier
18.5 x 29 cm
Pozycja nr 11 z aukcji 26 czerwca 2022
12.6 x 26.6 cm
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
60 000 zł
Pozycja nr 65 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płótno
33.2 x 46.4 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 71 z aukcji 26 czerwca 2022
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 77 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, tektura
41.5 x 27.2 cm
olej, płyta pilśniowa
40 x 80 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
Pozycja nr 64 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płótno naklejone na tekturę
68.5 x 49.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Pozycja nr 66 z aukcji 26 czerwca 2022
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Pozycja nr 69 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, tektura
61.3 x 50.5 cm
Cena wywoławcza:
65 000 zł
Cena uzyskana:
65 000 zł
pastel, papier brązowy
64 x 50.5 cm
Cena wywoławcza:
150 000 zł
Cena uzyskana:
192 000 zł