Pozycja nr 51 z aukcji 26 czerwca 2022
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
52 000 zł
Pozycja nr 52 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, papier
33 x 48 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Pozycja nr 79 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płótno
80 x 54.5 cm
Pozycja nr 53 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, płótno
67 x 92 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Pozycja nr 80 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, papier z filigranem naklejony na sklejkę
33 x 45.9 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Pozycja nr 58 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, tektura
72.7 x 59.5 cm
Cena wywoławcza:
17 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
Pozycja nr 61 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, sklejka
51.3 x 47.4 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
olej, płótno
49.9 x 72.6 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
41 000 zł
Pozycja nr 81 z aukcji 26 czerwca 2022
ołówek, akwarela, gwasz, papier
23.3 x 16.8 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
Pozycja nr 82 z aukcji 26 czerwca 2022
brąz patynowany, drewno
45 x 8 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł