litografia barwna, papier
27.9 x 42.5 cm
Pozycja nr 56 z aukcji 9 sierpnia 2022
pastel, karton naklejony na tekturę
50 x 60 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
27 100 zł
Pozycja nr 3 z aukcji 9 sierpnia 2022
tusz pióro, papier naklejony na papier
24 x 29 cm
Pozycja nr 4 z aukcji 9 sierpnia 2022
tusz pióro, papier naklejony na karton
43.5 x 27.7 cm
29.9 x 21 cm
Cena wywoławcza:
5 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 7 z aukcji 9 sierpnia 2022
Cena wywoławcza:
5 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 33 z aukcji 9 sierpnia 2022
olej, akryl, płatki złota, płótno
40 x 50 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 10 z aukcji 9 sierpnia 2022
akwaforta, sucha igła kolorowana akwarelą, papier
17.9 x 8 cm
Pozycja nr 27 z aukcji 9 sierpnia 2022
litografia barwna, papier
73 x 55 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 9 sierpnia 2022
akryl, płótno
18 x 13 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 13 z aukcji 9 sierpnia 2022
akwaforta barwna, papier
18.5 x 12.8 cm