29.9 x 21 cm
Cena wywoławcza:
5 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 7 z aukcji 9 sierpnia 2022
Cena wywoławcza:
5 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 33 z aukcji 9 sierpnia 2022
olej, akryl, płatki złota, płótno
40 x 50 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 10 z aukcji 9 sierpnia 2022
akwaforta, sucha igła kolorowana akwarelą, papier
17.9 x 8 cm
Pozycja nr 36 z aukcji 9 sierpnia 2022
gipsoryt, bibułka japońska
57 x 39 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
1 400 zł
Pozycja nr 37 z aukcji 9 sierpnia 2022
drzeworyt, papier ze znakiem wodnym Ingres
47 x 35.3 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Pozycja nr 38 z aukcji 9 sierpnia 2022
47 x 35 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 9 sierpnia 2022
litografia barwna, papier
73 x 55 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 9 sierpnia 2022
akryl, płótno
18 x 13 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 13 z aukcji 9 sierpnia 2022
akwaforta barwna, papier
18.5 x 12.8 cm
Pozycja nr 44 z aukcji 9 sierpnia 2022
akwaforta, akwatinta barwna, papier
11 x 23 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
600 zł
Pozycja nr 25 z aukcji 6 września 2022
akwarela, papier
50.2 x 69 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana: