Pozycja nr 63 z aukcji 16 października 2022
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
50 000 zł
Pozycja nr 65 z aukcji 16 października 2022
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Cena uzyskana:
75 000 zł
olej, płótno
100.8 x 80.8 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
30 000 zł
olej, płótno
30.7 x 25.7 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Pozycja nr 70 z aukcji 16 października 2022
olej, płótno
49.7 x 64.7 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
27 000 zł
gwasz, akwarela, papier
26.7 x 20.4 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
8 500 zł
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
olej, sklejka
51.3 x 47.4 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
marker, paper
38.3 x 35.3 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
akwarela, gwasz, tektura
75.9 x 56.7 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
25 000 zł
węgiel, ołówek, papier
33 x 46.2 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł