Pozycja nr 83 z aukcji 16 października 2022
ołówek, papier kremowy
31.6 x 24 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
ołówek, akwarela, gwasz, papier
31 x 23.2 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
42 x 12.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
16.3 x 23.2 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Cena wywoławcza:
37 000 zł
Cena uzyskana:
37 000 zł
40.5 x 14.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
akwarela, papier
34.5 x 43.7 cm
Cena wywoławcza:
38 000 zł
Cena uzyskana:
40 000 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
olej, płótno
51.2 x 41 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Pozycja nr 48 z aukcji 16 października 2022
17.8 x 13.7 cm
Pozycja nr 47 z aukcji 16 października 2022
Cena wywoławcza:
55 000 zł
Cena uzyskana: