Pozycja nr 22 z aukcji 16 października 2022
olej, płótno naklejone na tekturę
27.7 x 19.7 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
Pozycja nr 23 z aukcji 16 października 2022
Cena wywoławcza:
26 000 zł
Cena uzyskana:
26 000 zł
Pozycja nr 24 z aukcji 16 października 2022
Cena wywoławcza:
140 000 zł
Cena uzyskana:
142 000 zł
Pozycja nr 25 z aukcji 16 października 2022
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
49 000 zł
Pozycja nr 28 z aukcji 16 października 2022
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
72 000 zł
Pozycja nr 29 z aukcji 16 października 2022
Cena wywoławcza:
250 000 zł
Cena uzyskana:
250 000 zł
Pozycja nr 31 z aukcji 16 października 2022
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Pozycja nr 32 z aukcji 16 października 2022
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
Pozycja nr 33 z aukcji 16 października 2022
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
33 000 zł
Pozycja nr 39 z aukcji 16 października 2022
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł
Pozycja nr 40 z aukcji 16 października 2022
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
9 500 zł
Pozycja nr 41 z aukcji 16 października 2022
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
68 000 zł