olej, tektura
12.5 x 21.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
olej, płótno
58 x 61 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Pozycja nr 45 z aukcji 16 października 2022
olej, tektura
34 x 49.2 cm
Cena wywoławcza:
23 000 zł
Cena uzyskana:
23 000 zł
Pozycja nr 46 z aukcji 16 października 2022
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
olej, deska o sfazowanych krawędziach
31.4 x 39.3 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
25 000 zł
Pozycja nr 63 z aukcji 16 października 2022
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
50 000 zł
Pozycja nr 65 z aukcji 16 października 2022
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Cena uzyskana:
75 000 zł
olej, płótno
100.8 x 80.8 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
30 000 zł
olej, płótno
30.7 x 25.7 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Pozycja nr 70 z aukcji 16 października 2022
olej, płótno
49.7 x 64.7 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
27 000 zł
gwasz, akwarela, papier
26.7 x 20.4 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
8 500 zł