olej, płótno
67 x 99 cm
olej, płótno
50.5 x 70.5 cm
olej, deska mahoniowa o sfazowanych krawędziach
27 x 41 cm
pastel, papier jasnobrązowy
66.5 x 51 cm
Cena wywoławcza:
90 000 zł
Cena uzyskana:
112 000 zł
Pozycja nr 22 z aukcji 16 października 2022
olej, płótno naklejone na tekturę
27.7 x 19.7 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
olej, płótno dublowane
68.7 x 105.5 cm
Cena wywoławcza:
26 000 zł
Cena uzyskana:
26 000 zł
olej, płótno
62.5 x 87.6 cm
Cena wywoławcza:
140 000 zł
Cena uzyskana:
142 000 zł
olej, deska mahoniowa
41 x 31.5 cm
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
49 000 zł
olej, tektura
49.7 x 68.8 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
72 000 zł
36 x 42 cm
Cena wywoławcza:
250 000 zł
Cena uzyskana:
250 000 zł
Pozycja nr 31 z aukcji 16 października 2022
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł