olej, płótno
70.2 x 105.2 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
50 x 69.8 cm
Cena wywoławcza:
26 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 71 z aukcji 16 października 2022
olej, technika mieszana, karton
60.7 x 44.5 cm
Pozycja nr 74 z aukcji 16 października 2022
olej, tektura
29.7 x 34.9 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno dublowane
53.8 x 92.7 cm
olej, płótno naklejone na tekturę
38.5 x 28.5 cm
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
60 000 zł
Cena wywoławcza:
37 000 zł
Cena uzyskana:
37 000 zł
42 x 12.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
40.5 x 14.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł