Pozycja nr 123 z aukcji 11 grudnia 2022
Cena wywoławcza:
39 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 143 z aukcji 11 grudnia 2022
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 146 z aukcji 11 grudnia 2022
olej, płótno
80 x 120 cm
Cena wywoławcza:
29 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 101 z aukcji 11 grudnia 2022
Cena wywoławcza:
26 000 zł
Cena uzyskana:
33 000 zł
Pozycja nr 109 z aukcji 11 grudnia 2022
Cena wywoławcza:
300 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
102 x 81 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 107 z aukcji 11 grudnia 2022
olej, płótno
60 x 73 cm
Cena wywoławcza:
190 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 127 z aukcji 11 grudnia 2022
olej, płótno
100.5 x 142 cm
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 110 z aukcji 11 grudnia 2022
atrament pióro, papier kremowy
26.7 x 21 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 104 z aukcji 11 grudnia 2022
Cena wywoławcza:
65 000 zł
Cena uzyskana:
65 000 zł