Pozycja nr 140 z aukcji 11 grudnia 2022
akwarela, ołówek, papier
44.5 x 29.5 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Pozycja nr 139 z aukcji 11 grudnia 2022
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Pozycja nr 138 z aukcji 11 grudnia 2022
olej, płótno
62 x 80 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
Pozycja nr 136 z aukcji 11 grudnia 2022
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
Pozycja nr 123 z aukcji 11 grudnia 2022
Cena wywoławcza:
39 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 135 z aukcji 11 grudnia 2022
relief, akryl, listwy drewniane, płyta
63 x 63 cm
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
Pozycja nr 131 z aukcji 11 grudnia 2022
olej, płótno
74 x 100.5 cm
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Cena uzyskana:
80 000 zł
Pozycja nr 130 z aukcji 11 grudnia 2022
olej, płyta pilśniowa
89.5 x 139 cm
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
128 000 zł
tusz pióro, papier kremowy
35.8 x 47.8 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 125 z aukcji 11 grudnia 2022
olej, płyta pilśniowa
24.5 x 30.5 cm
Cena wywoławcza:
38 000 zł
Cena uzyskana:
46 000 zł
Pozycja nr 126 z aukcji 11 grudnia 2022
olej, płótno
81.5 x 51 cm
Pozycja nr 128 z aukcji 11 grudnia 2022
gwasz, papier naklejony na płytę pilśniową
85.5 x 86 cm