olej, płótno
102 x 81 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 151 z aukcji 11 grudnia 2022
fotografia czarno-biała, papier bromowo-żelatynowy
34.6 x 25.7 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 101 z aukcji 11 grudnia 2022
Cena wywoławcza:
26 000 zł
Cena uzyskana:
33 000 zł
Pozycja nr 109 z aukcji 11 grudnia 2022
Cena wywoławcza:
300 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 107 z aukcji 11 grudnia 2022
olej, płótno
60 x 73 cm
Cena wywoławcza:
190 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 127 z aukcji 11 grudnia 2022
olej, płótno
100.5 x 142 cm
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
fotografia czarno-biała, papier
28 x 38.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 158 z aukcji 11 grudnia 2022
sucha igła, ruletka, akwarela, gwasz, papier
31.7 x 24 cm
Cena wywoławcza:
7 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 162 z aukcji 11 grudnia 2022
olej, płótno
100 x 80 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 164 z aukcji 11 grudnia 2022
akryl, płótno
66 x 73 cm
Cena wywoławcza:
190 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 167 z aukcji 11 grudnia 2022
akryl, płótno
65 x 73 cm
Cena wywoławcza:
180 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płyta
70 x 100 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana: