Pozycja nr 6 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
900 zł
Pozycja nr 44 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
1 800 zł
Pozycja nr 42 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 47 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 41 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
900 zł
Pozycja nr 13 z aukcji 2 kwietnia 2024
akwaforta kolorowana, sucha igła, akwarela, gwasz
8.5 x 7 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Pozycja nr 43 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 39 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 37 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 33 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 40 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 30 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 18 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
500 zł
Pozycja nr 48 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 24 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 14 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 36 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 38 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 22 z aukcji 2 kwietnia 2024
Pozycja nr 21 z aukcji 2 kwietnia 2024
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
900 zł