Pozycja nr 26 z aukcji 16 czerwca 2024
olej, tektura naklejona na tekturę
27.3 x 26.6 cm
Pozycja nr 29 z aukcji 16 czerwca 2024
olej, tektura
98 x 68.5 cm
Pozycja nr 31 z aukcji 16 czerwca 2024
Pozycja nr 42 z aukcji 18 czerwca 2024
linoryt barwny, papier
29 x 28.8 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł
Cena wywoławcza:
1 600 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł
Pozycja nr 49 z aukcji 18 czerwca 2024
olej, płótno
75 x 75 cm
Pozycja nr 43 z aukcji 18 czerwca 2024
linoryt, papier
32.3 x 42 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
1 800 zł
Pozycja nr 35 z aukcji 18 czerwca 2024
tusze barwne, ołówek, papier
32.3 x 23 cm
Pozycja nr 24 z aukcji 18 czerwca 2024
technika własna, papier
42 x 60.5 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
600 zł
Pozycja nr 33 z aukcji 18 czerwca 2024
72.5 x 57 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Pozycja nr 8 z aukcji 18 czerwca 2024
akwaforta, akwatinta, papier
19 x 14 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 5 z aukcji 18 czerwca 2024
litografia barwna, papier
29.5 x 22.5 cm